Misyon & Vizyon

1988 yılında Adana'da kurulmuş olan PEBA, kurulduğu günden bu yana sentetik çim sektörünün öncü firması olarak, üretimden montaja kadar tüm hizmetlerini  kendine özgü kalite farkını yansıtarak gerçekleştirmektedir.

Kurulusundan itibaren geçen dönem boyunca PEBA kalitesinin farkı ve güvenilirliği dünya çapında da bir bilinirliğe ulaşmış ve PEBA günümüzde, sentetik çim sektöründe Dünyanın en büyük firmaları arasındaki yerini hak ederek almıştır.

Futbol sahalarından, tenis ve golf sahalarına, dekoratif sentetik çim uygulamalarından Amerikan futbol sahalarına kadar oldukça geniş bir yelpazede, deneyimli bir kadroyla, gerek yurtdışı gerekse yurtiçi taleplere çözüm sunmaya devam etmekteyiz.

Teknolojinin ve gelişimin gücüne inanan PEBA, kendi bünyesinde yer alan yetkin Ar-Ge departmanı ile bir yandan müşterileri için en ileri teknoloji ve kalitede hizmet sunmaya devam ederken, bir taraftan da sektörün öncü kuruluşu olarak üstlendiği misyon ile sentetik çim sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktadır.

To Top